Applications have closed

Cautam candidati pentru postul de agent suport clienti. Oferim 2 posturi pentru sezonul de vara cu posibilitate de prelungire in cazul in care exista chimia potrivita de ambele parti.

Daca doresti sa obtii mai multa experienta in turism, consideram ca este o modalitate excelenta de a intelege industria turistica pentru ca:

  • obtii experienta in relatiile cu clientii si a operatiunilor cu acestia,
  • vei avea ocazia sa discuti cu foarte multi turistisi vei putea sa intelegi care sunt nevoile acestora, tipologii de clienti, modalitati de abordare samd
  • iti vei imbunatati capacitatea dе lucru in situatii dе stress
  • imbunatatesti competente de comunicare

Noi suntem dedicati, ne place sa inovam, punem mare accent pe satisfactia clientului, dar mai ales pe integritate, seriozitate si respect reciproc. Ne dorim colegi dinamici, pozitivi, dedicati activitatii pe care o desfasoara, carora le place lucrul bine facut.

Te rugam aplica la acest job DACA:

  • Student sau proaspat absolvent de turism
  • Cunoasterea limbii engleze (scris / vorbit cel putin nivel mediu);
  • Serios, punctual, organizat, atitudine pozitiva, integru, proactiv
  • Utlizarea calculatorului cel putin la nivel mediu (windows, excel, word, navigare web); familiarizarea cu interfetele diverselor aplicatii online;

Responsabilitati call center / secretariat

  • Gestioneaza comunicarea directa cu clientii de pe toate canalele existente (email, social media, formulare online, telefon samd).
  • Preia apelurile din centrala. Le clasifica, le directioneaza si ofera informatii adecvate intr-un mod profesionist, cu focus pe client (low position, limbaj asertiv, politete, parteneriat, servire, proactivitate, empatie).
  • Identifica diverse spete pe care le rezolva sau le directioneaza agentilor spre rezolvare (erori rezervare, greseli samd). Proceseaza modificari minore.
  • Oferteaza clienti pe baza cererilor ferme telefonice sau primite prin formularul de contact.
  • Contabilitate primara, emitere asigurari calatorie, alte sarcini back office ce tin de activitatea agentiilor de turism.

Salarizare si beneficii:

Oferim un pachet salarial format din salariu fix si bonus in conformitate cu performanta personala si a echipei.

Despre travel Planner:

Suntem printre primele agentii de turism online din Romania si, de 15 ani, organizam eficient vacante la un pret convenabil.
Am inceput activitatea in vara anului 2008, in pragul crizei economice, si am avut un parcurs cel putin interesant.
De 15 ani am trimis in vacanta peste 250.000 de turisti si am primit peste 28.000 de impresii din care 97% pozitive. Ne place sa credem ca suntem printre cei mai buni pe destinatia Bulgaria si vrem sa aliniem la aceasta performanta si alte destinatii precum Grecia sau Turcia.

Job Overview

Sign Up

Forgotten Password

Cart

Cart